| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | МЕСИНГ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 18.00 мм |
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ: | мод. 200 |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МЕСИНГ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 60.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 18.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| EAN | 8413023213128 |




