| BODY MATERIAL | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE THICKNESS | 8.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 30.00 мм |
| Brand | TOP STRONG |
| MODEL: | TS |
| BODY MATERIAL: | ЖЕЛЯЗО |
| BODY WIDTH: | 50.00 мм |
| SHACKLE THICKNESS: | 8.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 30.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| WITH CODE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 222.000 kg |
| EAN | 3800123127212 |






