| BODY MATERIAL | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE THICKNESS | 10.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 44.00 мм |
| Brand | TOP STRONG |
| MODEL: | TS |
| BODY MATERIAL: | ЖЕЛЯЗО |
| BODY WIDTH: | 75.00 мм |
| SHACKLE THICKNESS: | 10.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 44.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| WITH CODE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.580 kg |
| EAN | 3800123127236 |






