| BODY MATERIAL | МЕСИНГ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 3.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 22.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | Y150B |
| BODY MATERIAL: | МЕСИНГ |
| BODY WIDTH: | 23.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 3.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 22.00 мм |
| WITH CODE: | Yes |
| EAN | 5052847099964 |


