| BODY MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 5.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 17.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | ALUTITAN DUO 770 30 SB |
| BODY MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| BODY WIDTH: | 30.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 5.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 17.00 мм |
| EAN | 4003482361511 |


