| BODY MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| Brand | AMIG |
| MODEL: | МОД.80TSA |
| BODY MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| BODY WIDTH: | 30.00 мм |
| WITH CODE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.050 kg |
| EAN | 8413023237704 |









1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| BODY MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| Brand | AMIG |
| MODEL: | МОД.80TSA |
| BODY MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| BODY WIDTH: | 30.00 мм |
| WITH CODE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.050 kg |
| EAN | 8413023237704 |