| OUTER DIAMETER | 85.00 мм |
| INNER DIAMETER | 10.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-4 000/МИН. |
| Brand | BOSCH |
| OUTER DIAMETER: | 85.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 10.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-4 000/МИН. |
| EAN | 3165140608992 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| OUTER DIAMETER | 85.00 мм |
| INNER DIAMETER | 10.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-4 000/МИН. |
| Brand | BOSCH |
| OUTER DIAMETER: | 85.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 10.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-4 000/МИН. |
| EAN | 3165140608992 |