| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 85.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 10.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-4 000/МИН. |
| Марка | BOSCH |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 85.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 10.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-4 000/МИН. |
| EAN | 3165140608992 |


