| POWER CONSUMPTION | 2500 W |
| MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER | 45 мм |
| Brand | RYOBI |
| MODEL: | RSH2545B |
| POWER CONSUMPTION: | 2500 W |
| MAX CUTTING CAPACITY DIAMETER: | 45 мм |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБЕМ НА КОША 40 L |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4892210137951 |






