| KIND | 4 in 1 |
| TYPE | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | A4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 30 СТР./ МИН |
| Brand | BROTHER |
| MODEL: | MFC-L8390CDW |
| KIND: | 4 in 1 |
| TYPE: | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT: | A4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 600 x 2400 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 30 СТР./ МИН |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 30 СТР./ МИН |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 1200 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 30 КОПИЯ/ МИН. |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 30 КОПИЯ/ МИН. |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1 - 999 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| FAX: | Yes |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| MEMORY: | 512 MB |
| CONSUMMATIVE: | ТОНЕРИ TN-248/248XL BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN, WI-FI |
| MONTHLOADING: | ДО 4000 СТРАНИЦИ |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| CAPACITY: | 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 8.8 cm ЦВЕТЕН СЕНЗОРЕН ЕКРАН |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 4X DR-248CL,BU-229CL,WT-229CL |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4977766824187 |






