| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 15 СТР./МИН. (ISO 24734) |
| Brand | EPSON |
| MODEL: | ECOTANK L4360 |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800x1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 15 СТР./МИН. (ISO 24734) |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 8 СТР./МИН. (ISO 24734) |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 2400 DPI |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| CONSUMMATIVE: | EPSON 101 ECOTANK BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB, WiFi, Wi-Fi DIRECT |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | Yes |
| CAPACITY: | 100 ЛИСТА |
| DISPLAY: | Цветен, 3,7 cm |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8715946733272 |









