| KIND | 4 in 1 |
| TYPE | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО А4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 33 PPM |
| Brand | HP |
| MODEL: | Pro MFP 3102FDW 3G630F |
| KIND: | 4 in 1 |
| TYPE: | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | BLACK-WHITE |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 1200 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 33 PPM |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 1200 DPI |
| COLOUR RESOLUTION: | 24-BIT |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 33 CPM |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-999 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| FAX: | Yes |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| MEMORY: | 512 MB |
| CONSUMMATIVE: | HP 139A / 139X |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, WI-FI, LAN |
| MONTHLOADING: | ДО 50000 СТР./МЕС. |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | No |
| CAPACITY: | 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 2.7"(6.86 cm) ЦВЕТЕН, TOUCH |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 195122461898 |














