| RESOLUTION | 20.1 MPx |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| Brand | CANON |
| MODEL: | POWERSHOT V1 |
| RESOLUTION: | 20.1 MPx |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.6 см |
| TYPE OF SENSOR: | 1.4" CMOS |
| EFFECTIVE PIXELS: | 22.3MP |
| ISO SENSETIVITY: | 100/32000 |
| MEMORY CARD TYPE: | SD/SDHC/SDXC |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion LP-E17 |
| WI-FI: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VIDEO RESOLUTION: | 4K 30p |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8714574690674 |







