| RESOLUTION | 1080.0 MPx |
| DISPLAY SIZE INCH | 1.4 " |
| Brand | KODAK |
| MODEL: | CHARMERA |
| RESOLUTION: | 1080.0 MPx |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.4 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.6 см |
| EFFECTIVE PIXELS: | 1.6 M |
| MEMORY CARD TYPE: | MICRO SD ДО 128 GB |
| COLOUR: | АСОРТИМЕНТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4897116931801 |












