| KIND | VGA |
| MODEL | VGA<->VGA 1.8m 19337 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | VGA<->VGA 1.8m 19337 |
| KIND: | VGA |
| CONNECTOR FROM: | VGA |
| CONNECTOR TO: | VGA |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | VGA<->VGA 1.8m 19337 |
| CONNECTOR FROM: | VGA |
| CONNECTOR TO: | VGA |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| KIND: | VGA |
| EAN | 4008928193374 |




















