| TYPE | 2.1 |
| Brand | FENDA |
| MODEL: | F590X |
| TYPE: | 2.1 |
| SENSIBILITY: | > 70 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 35 HZ - 20 KHZ |
| MAX POWER: | 60 W RMS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| HEADPHONE JACK: | No |
| MICROPHONE INPUT: | No |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6924053407439 |





i
"" Today
| TYPE | 2.1 |
| Brand | FENDA |
| MODEL: | F590X |
| TYPE: | 2.1 |
| SENSIBILITY: | > 70 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 35 HZ - 20 KHZ |
| MAX POWER: | 60 W RMS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| HEADPHONE JACK: | No |
| MICROPHONE INPUT: | No |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6924053407439 |