| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 20.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | AGILIA SMART IO 1500 |
| CONVECTOR TYPE: | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W: | 1500.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 20.00 m² |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP24 |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | No |
| ADDITIONAL EXTRAS: | сензор за присъствие |
| HEIGHT: | 53.00 см |
| WIDTH: | 59.40 см |
| LENGTH: | 13.80 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410535031153 |









