| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 19.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 06 200 EA CLOUD W |
| CONVECTOR TYPE: | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 19.00 m² |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Air Safe, Адаптивен старт |
| HEIGHT: | 34.00 см |
| WIDTH: | 8.00 см |
| LENGTH: | 140.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800879206704 |

















