| GAME INCLUDED | 308 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY | 2.75" |
| Brand | MY ARCADE |
| MODEL: | PIXEL PLAYER 308 GAMES |
| GAME INCLUDED: | 308 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY: | 2.75" |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 845620032020 |






i
"" in 4 days
| GAME INCLUDED | 308 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY | 2.75" |
| Brand | MY ARCADE |
| MODEL: | PIXEL PLAYER 308 GAMES |
| GAME INCLUDED: | 308 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY: | 2.75" |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 845620032020 |