| HDD | 256GB |
| GAME INCLUDED | КОД ЗА POKEMON LEGENDS Z-A |
| DISPLAY | 7.9" LCD Screen, 1080P, HDR10 |
| Brand | NINTENDO |
| MODEL: | SWITCH 2 POKEMON LEGENDS Z-A |
| CPU: | NVIDIA TEGRA T239 |
| GPU: | NVIDIA AMPERE |
| MEMORY: | LPDDR5 |
| HDD: | 256GB |
| BLUETOOTH: | Yes |
| INPUT: | LAN, 2 x USB-C, SD CARD СЛОТ |
| OUTPUT: | HEADPHONES OUT |
| LAN: | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| GAME INCLUDED: | КОД ЗА POKEMON LEGENDS Z-A |
| DISPLAY: | 7.9" LCD Screen, 1080P, HDR10 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5949106280938 |

















