| HDD | 64GB |
| DISPLAY | 7" OLED screen |
| Brand | NINTENDO |
| MODEL: | SWITCH OLED WHITE |
| CPU: | Nvidia Tegra X1 Octa-core |
| GPU: | Nvidia GM20B Maxwell |
| MEMORY: | 4 GB LPDDR4 |
| HDD: | 64GB |
| BLUETOOTH: | Yes |
| INPUT: | LAN, USB, SD CARD СЛОТ |
| OUTPUT: | Headphones out |
| LAN: | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) |
| DISPLAY: | 7" OLED screen |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5949106280297 |

























