| KIND | ORIGINAL |
| Brand | BROTHER |
| MODEL: | BP71GP50 10X15 cm 50 листа |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с BROTHER печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 260 g/m2 |
| TYPE: | PREMIUM GLOSSY |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 50 ЛИСТА |
| EAN | 4977766658430 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| KIND | ORIGINAL |
| Brand | BROTHER |
| MODEL: | BP71GP50 10X15 cm 50 листа |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с BROTHER печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 260 g/m2 |
| TYPE: | PREMIUM GLOSSY |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 50 ЛИСТА |
| EAN | 4977766658430 |