| KIND | ORIGINAL |
| Brand | CANON |
| MODEL: | GP-501 4"x6" 100 листа |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с Canon печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 170-200 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 100 ЛИСТА |
| EAN | 4960999293967 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| KIND | ORIGINAL |
| Brand | CANON |
| MODEL: | GP-501 4"x6" 100 листа |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с Canon печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 170-200 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 100 ЛИСТА |
| EAN | 4960999293967 |