| KIND | ORIGINAL |
| Brand | HP |
| MODEL: | 10X15cm Everyday Paper CR757A |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с HP печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 200 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 100 листа |
| EAN | 886111974887 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| KIND | ORIGINAL |
| Brand | HP |
| MODEL: | 10X15cm Everyday Paper CR757A |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с HP печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 200 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 100 листа |
| EAN | 886111974887 |