| KIND | INFRA RED |
| POWER | 2200 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EFP-1258T |
| KIND: | INFRA RED |
| POWER: | 2200 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| DISPLAY: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.630 kg |
| EAN | 9003898712582 |



i
"" Today
Инфрачервеният котлон Elite EFP-1258T е истински звяр в кухнята. С впечатляващата си двойна мощност от 2200W + 2200W, този уред гарантира мигновено загряване и възможност за едновременно готвене на големи ястия с невероятна скорост и ефективност.
Всяка зона за готвене разполага със собствен 4-цифров LED дисплей и прецизно сензорно управление. Вграденият таймер, регулируем до 3 часа, ви дава пълна свобода и сигурност, позволявайки на уреда да се грижи за перфектното приготвяне на храната ви.
Уредът е изработен с внимание към всеки детайл — здрава рамка от неръждаема стомана и плоча от висококачествено матово керамично стъкло с дебелина 3.5 мм. Тази комбинация не само изглежда елегантно, но е и изключително устойчива на натоварване и лесна за поддръжка.
| KIND | INFRA RED |
| POWER | 2200 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EFP-1258T |
| KIND: | INFRA RED |
| POWER: | 2200 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| DISPLAY: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.630 kg |
| EAN | 9003898712582 |