| KIND | INFRA RED |
| POWER | 2200 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EFP-1256T |
| KIND: | INFRA RED |
| POWER: | 2200 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| DIAMETER OF THE PLATE: | 0.20 см |
| DISPLAY: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| OVERHEATING PROTECTION: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.330 kg |
| EAN | 9003898712568 |






