| ВИД | ИНФРАЧЕРВЕН |
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EFP-1256T |
| ВИД: | ИНФРАЧЕРВЕН |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 0.20 см |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ПРЕДПАЗВАНЕ ПРОТИВ ПРЕГРЯВАНЕ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.330 kg |
| EAN | 9003898712568 |






