| KIND | NORMAL |
| POWER | 2500 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EHP-0283W |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.625 kg |
| EAN | 9003898702835 |



i
"" Today
| KIND | NORMAL |
| POWER | 2500 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EHP-0283W |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.625 kg |
| EAN | 9003898702835 |