| KIND | NORMAL |
| POWER | 2500 W |
| DIMENSIONS | (Ш/Д/В) 48Х28Х8.2СМ |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 2254BK-EUE4 |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| DISPLAY: | No |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| OVERHEATING PROTECTION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | (Ш/Д/В) 48Х28Х8.2СМ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 8590669304769 |











