| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Размери | (Ш/Д/В) 48Х28Х8.2СМ |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCP 2254BK-EUE4 |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПРЕДПАЗВАНЕ ПРОТИВ ПРЕГРЯВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | (Ш/Д/В) 48Х28Х8.2СМ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.600 kg |
| EAN | 8590669304769 |











