| KIND | INDUCTION |
| POWER | 2000 W |
| Brand | CATA |
| MODEL: | IHPF 351 BK |
| KIND: | INDUCTION |
| POWER: | 2000 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.500 kg |
| EAN | 8422248091800 |





i
"" Today
| KIND | INDUCTION |
| POWER | 2000 W |
| Brand | CATA |
| MODEL: | IHPF 351 BK |
| KIND: | INDUCTION |
| POWER: | 2000 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.500 kg |
| EAN | 8422248091800 |