| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | IHPF 351 BK |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.500 kg |
| EAN | 8422248091800 |





i
"" Днес
| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | IHPF 351 BK |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.500 kg |
| EAN | 8422248091800 |