| KIND | CERAMIC |
| POWER | 1200 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 1763BK |
| KIND: | CERAMIC |
| POWER: | 1200 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.830 kg |
| EAN | 8590669278053 |



i
"" Today


| KIND | CERAMIC |
| POWER | 1200 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 1763BK |
| KIND: | CERAMIC |
| POWER: | 1200 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.830 kg |
| EAN | 8590669278053 |