| ВИД | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCP 1763BK |
| ВИД: | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.830 kg |
| EAN | 8590669278053 |



i
"" Днес


| ВИД | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCP 1763BK |
| ВИД: | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.830 kg |
| EAN | 8590669278053 |