| HEIGHT | 21.00 см |
| WIDTH | 5.30 см |
| LENGTH | 14.30 см |
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL: | CHIEMSEE SMART |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 3 |
| MATERIAL: | POLYESTER |
| LOCK TYPE: | ZIPPER |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 21.00 см |
| WIDTH: | 5.30 см |
| LENGTH: | 14.30 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.200 kg |
| EAN | 4053204063001 |






