| CAPACITY | 15.00 L |
| HEIGHT | 44.50 см |
| WIDTH | 13.20 см |
| LENGTH | 29.40 см |
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL: | CHIEMSEE FREEWALK |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 3 |
| MATERIAL: | POLYESTER |
| LOCK TYPE: | ZIPPER |
| CAPACITY: | 15.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 44.50 см |
| WIDTH: | 13.20 см |
| LENGTH: | 29.40 см |
| EAN | 4053204063063 |






