| CAPACITY | 40.00 L |
| HEIGHT | 27.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| LENGTH | 59.50 см |
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL: | CHIEMSEE FREE |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 4 |
| MATERIAL: | POLYESTER |
| LOCK TYPE: | ZIPPER |
| CAPACITY: | 40.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 27.00 см |
| WIDTH: | 25.00 см |
| LENGTH: | 59.50 см |
| EAN | 4053204063100 |







