| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| COVER | МАТ |
| LENGTH | 590.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 195.00 мм |
| Brand | ALVEUS |
| MODEL: | ATROX 30 59Х50Х19.5 СМ. ЧЕРНА |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ГРАНИТ |
| COVER: | МАТ |
| LENGTH: | 590.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 195.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| DRAINER: | No |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | АВТОМАТИЧЕН СИФОН |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3838997497360 |




