| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| COVER | МАТ |
| LENGTH | 780.00 мм |
| WIDTH | 480.00 мм |
| DEPTH-MM | 180.00 мм |
| Brand | ALVEUS |
| MODEL: | ROCK 130 78Х48Х18 СМ. СИВА |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ГРАНИТ |
| COVER: | МАТ |
| LENGTH: | 780.00 мм |
| WIDTH: | 480.00 мм |
| DEPTH-MM: | 180.00 мм |
| COLOUR: | СИВ |
| DRAINER: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | АВТОМАТИЧЕН СИФОН |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3838997483622 |




