| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 220.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | 8022L ТЕМПИКО ЛЯВА 80Х50Х22 СМ |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH: | 800.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 220.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354228803 |


