| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | САТЕН |
| LENGTH | 440.00 мм |
| WIDTH | 440.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 4444 44Х44Х20 СМ. САТЕН |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | САТЕН |
| LENGTH: | 440.00 мм |
| WIDTH: | 440.00 мм |
| DEPTH-MM: | 200.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА И СИФОН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354237683 |




