| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | МИКРОЛЕН |
| LENGTH | 580.00 мм |
| WIDTH | 480.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 5848 58Х48Х20 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | МИКРОЛЕН |
| LENGTH: | 580.00 мм |
| WIDTH: | 480.00 мм |
| DEPTH-MM: | 200.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | No |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6928354260946 |




