| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | САТЕН |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 6052 60X50X20 СМ. САТЕН |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | САТЕН |
| LENGTH: | 600.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 200.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЪЛБОКО КОРИТО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354242373 |




