| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ИНОКС |
| COVER | ГЛАДКО |
| LENGTH | 790.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 160.00 мм |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | STARBRIGHT ГЛАДКА ЛЯВА 50Х79СМ |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ИНОКС |
| COVER: | ГЛАДКО |
| LENGTH: | 790.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 160.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |





