| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ИНОКС |
| COVER | МИКРОЛЕН |
| LENGTH | 790.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 160.00 мм |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | STARBRIGHT ЛЕН ДЯСНА 50Х79 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ИНОКС |
| COVER: | МИКРОЛЕН |
| LENGTH: | 790.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 160.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 75 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8434778015836 |




