| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 605.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 195.00 мм |
| Brand | BLANCO |
| MODEL: | DINAS 45S MINI ДЯСНА 60X50 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH: | 605.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 195.00 мм |
| DRAINER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4020684708166 |






