| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 160.00 мм |
| Brand | BLANCO |
| MODEL: | TIPO 45 48Х50Х16 СМ. МАТ |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH: | 480.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 160.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4020684715348 |









