| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH | 615.00 мм |
| WIDTH | 475.00 мм |
| DEPTH-MM | 180.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 6248 61.5Х47.5Х18 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH: | 615.00 мм |
| WIDTH: | 475.00 мм |
| DEPTH-MM: | 180.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | No |
| TAPHOLE: | ДА, ДВА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6938354262482 |





