| POWER | 700 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 2.10 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR7310/00 |
| TYPE: | KITCHEN ROBOT |
| POWER: | 700 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 2.10 L |
| SHAKER JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| GRATER: | Yes |
| DIMENSIONS: | 213X206X398 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.980 kg |
| EAN | 8710103900962 |












