| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BOWL | No |
| BATTERY TYPE | 1x3V CR2032 |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | KSC-2026R |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| DIMENSIONS: | 1.7X19X19CM |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.430 kg |
| EAN | 3800139278151 |




